Asset Publisher Asset Publisher

به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر

دیدار مدیر شعب استان با خانواده های معظم شهداء جانبازان ،اسراء و ایثارگران بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان گیلان به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر ،زهرا صداقت علی - مدیر شعب استان گیلان با خانواده های محترم آزادگان و ایثارگر  وطن خواه وگون آبادی دیدار و گفتگو کرد.

زهرا صداقت علی ، دیدار با خانواده های معظم شهداء ،جانبازان ،آزادگان و ایثارگران  بانک را یک وظیفه دینی و ملی دانست و افزود :باید با حضور و احترام به این عزیزان  قدرشناس و قدردان آنان باشیم.

ایشان نقش آزادگان و خانواده های آنان را مهم دانست وبیان داشتند : آزادگان ،ایثارگران و همه رزمندگان قهرمانان به یادماندنی تاریخ اند و رشادت ها و ایثارگری شهداء،جانبازان و آزادگان درس بزرگی برای جامعه اسلامی است و زنده نگهداشتن ایثارگری و رشادتهای این قهرمانان باعث تداوم راه انقلاب و روحیه ایثار و فداکاری در نسل جدید و آینده می شود.

وی در ادامه وجود آزادگان ،ایثارگران و  فرزندان آنان در جمع کارکنان بانک مسکن را موجب برکت و تقویت روحیه تلاش و فداکاری و همچنین حفظ کرامت آنان را از وظایف همه دانست  .

در پایان این دیدار آزادگان با بیان خاطرات خود از رشادتهای رزمندگان اسلام گفتند و یادآوری کردند این انقلاب و آرمان های آن با همت همه حفظ و به نسل های آینده انتقال یابد. 

در پایان این دیدار مدیر شعب استان با اهداء لوح سپاس از صبر و صلابت این عزیزان و خانواده هایشان تشکر و قدردانی نمودند.

Last Updated 1398/11/19

مقاله ها

Documents
There are no documents or media files in this folder.
Name Size Downloads Action
There are no documents or media files in this folder.
There are no documents or media files in this folder.