دیدار با خانواده شهدا ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

دیدار مدیریت شعب استان گیلان با خانواده شهدای مدافع حرم این استان

در دیداری معنوی ، مدیر شعب استان گیلان به همراه جمعی از همکاران به منظور تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ؛ با حضور در منزل خانواده شهدای مدافع حرم ( شهید حامد کوچک زاده، شهید محمد اتابه و شهید جمال رضی) که از مشتریان این بانک در استان گیلان بودند، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

در دیداری معنوی ، مدیر شعب استان گیلان به همراه جمعی از همکاران به منظور تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ؛ با حضور در منزل خانواده شهدای مدافع حرم ( شهید حامد کوچک زاده، شهید محمد اتابه و شهید  جمال رضی) که از مشتریان این بانک در استان گیلان بودند، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

 

مدیر شعب استان گیلان ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری های خانواده معظم شهیدان اظهارداشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور می باشند.

 

حسن نوروزی، هدف از این دیدار را  اعلام پیروی از آرمانهای شهدا و رهبر کبیر انقلاب  عنوان و خاطرنشان کرد : فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزشهایی است که همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده  است و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم .

 

در این دیدار خانواده شهدا نیز به بیان خاطرات ، سجایای اخلاقی و رشادتهای این شهیدان پرداختند

Last Updated 1396/9/27