گرامی داشت هفته دفاع مقدس

دیدار مدیر شعب استان گیلان با خانواده معظم شهدای بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی گیلان به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان های والای شهیدان، مدیر شعب گیلان با حضور در منزل شهیدان محمد نژاد و قیصری با خانواده هایشان دیدار کرد.

زهرا صداقت علی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و قداست جایگاه رفیع آنان در جامعه اسلامی اظهار داشت :شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) و اطاعت از فرمان امام خمینی (ره)برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده های انان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای گرانقدر است .

وی دیدار با خانواده معظم شهدا را گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار ، شهادت و افتخاری بزرگ برای تمامی مسیولان دانست .زهرا صداقت علی نقش همسر و خانواده معظم شهدا بعد از هشت سال دفاع مقدس را بی نظیر توصیف کرد که با تربیت فرزندان انقلابی ادامه راه شهدا را سرلوحه زندگی خود قرارداده  و توفیقات بسیاری را برای کشور عزیزمان رقم زدند .

مدیر شعب گیلان صبر و شکیایی خانواده های معظم شهدا را برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ برشمرد که باعث شده در برابر تمامی توطیه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کنند ودر تدام خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب دفاع نمایند .

زهرا صداقت علی امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی دانست که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتنه و برای اسلام تقدیم کردند .

وی افزود :امروز اقتدار کشور را وامدار خون های مطهر و پاک عزیزانی هستیم که در مقابل دشمنان ایستادند و اجازه تعدی حتی به یک وجب از خاک میهن را به آنان ندادند .

در این دیدار خانواده شهدا با بیان خاطرات شهید محمد نژاد و قیصری یاد و خاطره آنان را زنده نگه داشتند.

 

   

Last Updated 1398/7/17