مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان

از حمایت بانک مسکن سپاسگزاریم

به گزارش روابط عمومی گیلان در نشستی که با حضور مدیر شعب استان و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد عباس اهرابی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مجموعه بانک مسکن با کمیته امداد خواهان استمرار بیشتر این همکاری در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد و کمک به ریشه کن کردن فقر شد.

مدیر کل کمیته امداد گیلان به نقش مهم سیستم بانکی در اقتصاد کشوروایجاد اشتغال اشاره وتصریح کرد ؛ به ثمر رسیدن طرح های اشتغالزایی درگرو حمایت و پشتبانی بانکها بوده و انصافا بانک مسکن به بهترین شکل از کمیته امداد حمایت نموده است .

در ادامه این نشست مدیر شعب گیلان کمیته امداد را میراث بزرگ بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) دانست و رسالت این نهاد را بسیار ارزشمندوالهی برشمرد، وی همراهی با این رسالت را باعث مباهات دانست و تاکید نمود یک از افتخارات بانک مسکن پاسخگویی و ارایه خدمت به تمامی آحاد جامعه علی الخصوص قشر متوسط و کم برخوردار می باشد .

زهرا صداقت علی در ادامه افزود :مدیریت بانک مسکن گیلان در سال جاری  93درصد از اعتبار تسهیلات بخش اشتغالزایی را به مددجویان و معرفی شدگان کمیته امداد پرداخت نموده است و امید است تا پایان سال با تلاش همکاران 7درصد باقیمانده نیز پرداخت شود.

Last Updated 1398/12/17