تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت هفته دفاع مقدس

در دیدار صمیمانه ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضورهمکاران شاغل فرزند شهید برگزار شد؛ زهرا صداقت علی ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس از فرزندان شهید بعنوان اسوه صبر و فداکاری نام برد .

به گزارش روابط عمومی گیلان در این نشست که با حضور مسیولین مدیریت و جمعی از فرزندان شهید شاغل در محل مدیریت گیلان برگزارگردید مدیر شعب استان هشت سال دفاع مقدس را دوران طلایی و پر افتخار ملتی دانست که با صبر، وحدت و همدلی خویش درخت انقلاب را آبیاری نموده و باعث شکوفایی آن و ایجاد نور امیدی در دل مظلومان جهان شدند.

زهرا صداقت علی اظهار داشت ؛استان گیلان یکی از استانهایی بوده از آغازین روزهای جنگ تحمیلی در خط مقدم حضوری فعال داشته و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب نموده است وی در ادامه یاد و خاطره سرداران شهیدی همچون املاکی ،خوش سیرت ،قلی پور و ........را گرامی داشته و آنان را از شهدای ملی کشور دانست و تاکید کرد که مطالعه زندگینامه و وصیت نامه آن عزیزان میتواند سرلوحه زندگی ما و آیندگان باشد.  

مدیر گیلان هشت سال دفاع مقدس را سرمایه جاودان و بزرگی دانست که حاصل رشادت عزیزانی بوده است که از جان و مال خود گذشتند تا یک وجب از خاک این کشور به دست متجاوزان نیفتد

وی در بخش دیگری از صحبت های خود دفاع مقدس را مختص به قشر خاصی از جامعه ندانست و تاکید نمود ؛تمامی ملت ایران با همدلی و فداکاری و هر آنچه که در توان داشتند برای حفظ کشور از دست متجاوزان عرضه نمودند و بدون شک شکست دشمنان بدون حضور همه اقشار جامعه در تمام هشت سال دفاع مقدس میسر نبود.

زهرا صداقت حفظ مکتب امام راحل و پاسداشت خون شهدا را از اولویت های امروز جامعه دانست و اظهار کرد؛باید تمام تلاش خود را در زنده نگهداشتن فرهنگ ناب هشت سال دفاع مقدس بکارگیریم تا دشمن نتواند به کشور آسیب برساند.

مدیر گیلان وجود فرزندان شهید هشت سال دفاع مقدس در بین کارکنان بانک مسکن را مایه مباهات و افتخار سازمان دانست که باعث شده روح ولایتمداری و فداکاری در تمامی سطوح بانک رسوخ نماید .

زهرا صداقت علی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز کشور در بخش اقتصادی در حال جنگ می باشد تاکید نمود الهام گیری از روح مقاومت هشت سال دفاع مقدس و اجرای کامل اقتصاد مقامتی می تواند گره از مشکلات بخش اقتصادی کشور باز نماید .

در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایا از فرزندان شهید تجلیل بعمل آمد.  

آخرین بروزرسانی 1399/7/13