اخبار ویژه اعضای هیئت مدیره اخبار ویژه اعضای هیئت مدیره

عضو هيات مديره در بازدید از مديريت شعب غرب تهران

باید برای جبران خروج منابع و گران قیمت از بانک برنامه ریزی کنیم

برنامه ريزي لازم به منظور جبران خروج منابع و گران قيمت از بانك با جايگزيني منابع خرد و پايدار مورد تاکید بانک است.

 به گزارش روابط عمومی مديريت غرب تهران، علیرضا بلگوري  عضو هيات مديره بانك ؛ به همراه مدير امور اعتباری ؛ رئيس و معاون اداره پيگيري وصول مطالبات از مديريت شعب غرب تهران بازديد كردند.
در این بازدید بلگوري با تشكر از تلاش هاي مديريت افزود: مديريت بايد از تلاشهاي بيشتر و استفاده از ظرفيتهاي منطقه و استفاده بهينه از محصولات و ابزارهاي بانك در رسيدن به اهداف دريغ نكرده و با بررسی مطالبات و پيگيري به موقع آنها و انجام هماهنگي لازم با اداره وصول مطالبات از رشد مطالبات جلوگيري كنند.
وی در پایان از مسوولان مديريت خواست با ارائه پيشنهادات در مورد محصولات بانك به اداره طرح و برنامه آنها را در رسيدن به اهداف یاری كنند.
در اين نشست لاري مدير منطقه غرب تهران با ارائه آمار عملكرد مديريت ، ضرورت دستيابي به جايگاه برتر در بين مديريت هاي شعب را به عنوان جدي ترين برنامه خود تا پايان سال جاري عنوان كرد.
وی با اعلام آماري در خصوص تسهيلات پرداختي ، وصول مطالبات ، فروش اقساطي و طرح مسكن مهر، خاطر نشان كرد در حال حاضر رتبه اول كشوري از حيث مبلغ و تعداد واحد در بخش پرداخت تسهيلات ، وصول نقدي و واحدهاي فروش اقساطي مسكن مهر تا پايان مهرماه سال جاري، مربوط به اين مديريت مي باشد.
لاری با اعلام آماري در خصوص وضعيت پرسنلي و بازسازي هاي انجام شده از ابتداي سال جاري به تشریح موفقیت های مديريت در اين حوزه طي 7 ماه گذشته پرداخت.

بازدید عضو هیات مدیره از شعبه محمودآباد مازندران
علیرضا بلگوری عضو هیات مدیره بانک با همراهی مدیر امور پشتیبانی و ساختمان ، رئیس اداره کل پیگیری و وصول مطالبات و مدیر شعب مازندران از شعبه محمودآباد بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها قرار گرفت . 
به گزارش روابط عمومی مدیریت مازندران، در این بازدید بلگوری با اشاره به خوشنامی بانک مسکن و پیشینه آن خاطرنشان کرد : بانک مسکن از بانک های معتبر و خوشنام کشور است که از برند خوشنامی آن باید به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده کنیم و این خوشنامی محصول تلاش نیروی انسانی ارزشمند بانک است . 
عضو هیات مدیره با اشاره به جذب منابع ارزانقیمت در کاهش بهای تمام شده پول افزود : با توجه به سیاست اعتباری انبساطی در سال جاری باید برای جذب منابع ارزانقیمت به ویژه جاری تلاش روزافزونی داشته باشیم و در این راستا اعتبارسنجی مشتری باید کاملا رعایت شود و به شیوه ای صحیح و درست صورت پذیرد . 
بلگوری ادامه داد : حساب صندوق مسکن یکم به عنوان منابع ارزانقیمت می تواند در جهت رعایت ترکیب سپرده ها و جمع آوری منابع خرد پایدار مثمرثمر باشد . 
عضو هیات مدیره در ادامه با اشاره به پیگیری مطالبات معوق اظهار کرد : بانک سازمانی است که پیگیری مستمر در آن بسیار مهم است و در پیگیری مطالبات معوق با عنایت به زمان بر بودن و صرف هزینه زیاد در اقدامات حقوقی وصول مطالبات سعی شود با مشتریان ضمن پیگیری مذاکره گردد و راهکارهای مناسب وضعیت مشتری برای وصول مطالبات اعمال گردد . 
جانمایی مطلوب شعب استیجاری ، کاهش بهای تمام شده پول ، پیگیری و رصد امور شعب و رهنمودهای لازم به منظور ارتقاء کیفی عملکرد شعبه از دیگر سخنان عضو هیات مدیره در این بازدید بوده است . 
همچنین در این بازدید مرتضی صالحی مدیر امور پشتیبانی و ساختمان به نقش کارکنان در موفقیت هر شعبه اشاره کرد و افزود : با توجه به عرصه رقابت و تنگاتنگ  کنونی نیروی انسانی بزرگترین سرمایه بانک بوده و در این مسیر توانمندی و تعصب سازمانی کارکنان توأم با خوشنامی بانک می تواند عامل مهم در جهت تحقق اهداف باشند . 
مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران در این بازدید به ارائه گزارش اجمالی از وضعیت بانک در استان و شعب تحت پوشش پرداخت . 
عضو هیات مدیره از شعبه 15 خرداد مشهد بازدید کرد
همچنین با هدف دیدار با کارکنان و ایجاد انگیزه خدمت‌رسانی مطلوب به مشتریان، عضو هیات مدیره بانک، مدیر امور اعتباری، رییس اداره کل اعتبارات و تأمین مالی و مدیر شعب استان خراسان‌رضوی از شعبه 15 خرداد مشهد بازدید کردند.
به گزارش روابط ‌عمومی مدیریت شعب خراسان‌رضوی، در این بازدید علیرضا بلگوری با اشاره به موقعیت مناسب شعبه به دلیل نزدیکی با حرم مطهر رضوی اظهار کرد: مشتریان، سرمایه‌های ارزشمند بانک هستند و باید با تکریم و احترام و خدمت‌رسانی مطلوب به آنان در راستای جذب و حفظ مشتریان اقدام کنیم.
وی افزود: آراستگی فضای شعبه، نظم و آراستگی کارکنان و شعبه، عامل موثری در جذب مشتریان و تکریم ارباب‌رجوع است.
بلگوری، با تاکید بر اهمیت وصول مطالبات و جذب منابع، مشارکت همه کارکنان شعبه در این خصوص را خواستار شد و در خصوص تلاش به‌منظور تحقق اهداف و رفع مشکلات شعبه، رهنمودهایی را ارایه کرد.
در ادامه این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان خراسان‌رضوی نیز با ارایه گزارشی از عملکرد مدیریت و شعب تحت پوشش خاطرنشان کرد: حضور مدیران ارشد بانک در شعب، موجب افزایش انگیزه و ارتقای روحیه کارکنان برای خدمت‌رسانی بهینه به مشتریان شده و امیدواریم با بهره‌برداری از رهنمودهای مدیران عالی بانک در راستای تحقق اهداف بانک بیش از پیش موفق عمل کنیم.

آخرین بروزرسانی 1395/9/3

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین