پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

گزارش تصویری/تفاوتهای ایستادن صف بانک در ایران و اروپا

بانک ها یکی از مراکز مهم اقتصادی هستن که حفظ حریم شخصی در آنها اهمیت فراوانی دارد. متاسفانه این فرهنگ در کشور ما زیاد مورد توجه نبوده علاوه بر این که برای کارمندان و متصدیان بانک مشکلاتی را ایجاد کرده و به جای خدمت رسانی به مشتریانشان مدام مجبورند که به اصطلاح با مردم سرو کله بزنندخود مردم را هم بامشکلاتی مواجه کرده .
ادامه درباره گزارش تصویری/تفاوتهای ایستادن صف بانک در ایران و اروپا »

اولین کارمندان بانک ایرانی چه شکلی بودن؟

به گزارش بانکی دات آی آر بانک شاهی ایران به عنوان اولین بانک ایران بشمار می‌آید که در سال ۱۸۸۹ با فرمان سلطنتی ملکه ویکتوریای بریتانیا و به امتیاز دولت پرشیا (ایران) وقت تاًسسیس گردید.
ادامه درباره اولین کارمندان بانک ایرانی چه شکلی بودن؟ »

در جشنواره انتشارات روابط عمومی ها:روابط عمومی الکترونیک بانک مسکن برتر شد.

روابط عمومی بانک مسکن در پنجمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های سراسر کشور در بخش وب سایت برتر شد. به گزارش ماهنامه بانک و مسکن:در این جشنواره که با حضور روابط عمومی بانک ها،سازمان ها و شرکت های مختلف در محل کانون فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب برگزار شد؛روابط عمومی بانک با ارسال آثاری در بخش های مختلف این جشنواره از جمله خبر،گزارش ،سرمقاله،گرافیک و طرح جلد و وب سایت شرکت کرد که...
ادامه درباره در جشنواره انتشارات روابط عمومی ها:روابط عمومی الکترونیک بانک مسکن برتر شد. »

روابط عمومی بانک مسکن در زمینه وب سایت بانک برتر شد

روابط عمومی بانک مسکن در همایش بین‌المللی روابط عمومی ها در بخش ارتباطات الکترونیک و دیجیتالی در زمینه وب سایت بانک برتر شد.
ادامه درباره روابط عمومی بانک مسکن در زمینه وب سایت بانک برتر شد »

درسی ارزشمند از زندگی پروفسور حسابی

«پروفسور حسابی» چند نظریه‌ی مهم در علم فیزیک داشتند که مهم‌ترین و آخرین آن‌‌ها، نظریه‌ی «بی‌نهایت بودن ذرات» بود. او در این ارتباط، با چندین دانشمند اروپایی مکاتبه و ملاقات می‌کند و همه‌ی آنان توصیه می‌کنند که بهتر است ‌به‌طور مستقیم با دفتر «پروفسور ‌انیشتین» تماس بگیرد بنابراین «پروفسور حسابی» نامه‌ای همراه با محاسبات مربوطه را برای دفتر ایشان در دانشگاه «پرینستون» می‌‌فرستد.
ادامه درباره درسی ارزشمند از زندگی پروفسور حسابی »